fbpx

Прикарпатська Ворохта змагається за звання найкращого туристичного села у світовій мережі

Суспільство 14:48, 24.05, 2024

Державне агентство розвитку туризму України подало до World Tourism Organization (UNWTO) ООН Туризм (UN Tourism) пакет документів п’яти українських сіл, які можуть увійти до переліку «Найкращі туристичні села» (The Best Tourism Villages) 2024 року, пише КУРС.

За одноголосною згодою членів комісії на одному з найпрестижніших туристичних конкурсів у світі Україну представлятимуть: високогірне селище Ворохта, село Зелений Гай, гірське селище-курорт Кваси, старовинне село Олика та унікальне село Урич, зазначила голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів.

Віадук у Ворохті

“Відібрані локації мають усі шанси привернути увагу до своїх культурних, природних та гастрономічних багатств не тільки українців, а й іноземців”, – пояснює вона суть участі в конкурсі.

Також включення українських сіл до світової мережі надасть можливість отримати менторство від UN Tourism та потенційну фінансову підтримку іноземних донорів, що сприятиме розвитку сільського туризму.

Список сіл, визнаних таємною консультативною радою найкращими, буде оприлюднений наприкінці 2024 року на офіційних ресурсах UNWTO.

Прикарпатська Ворохта змагається за звання найкращого туристичного села у світовій мережі 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: