fbpx

Прикарпатське підприємство намагалося відмити понад 5 мільйонів гривень

Суспільство 20:46, 22.06, 2021

Працівники відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС в Івано-Франківській області виявили відображення у звітних документах суб’єкта господарювання нереальних операцій з придбання товарно-матеріальних цінностей на 16,1 млн грн та формування штучного податкового кредиту з ПДВ на 2,7 млн гривень і витрат на суму 2,4 млн гривень.

Зокрема, податківці провели аналітичне дослідження фінансово-господарської діяльності одного з ТОВ щодо наявності ознак правопорушень, пов’язаних з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, та інших правопорушень під час здійснення фінансово-господарських операцій у 2018-2019 роках, інформує пресслужба ДПС в Івано-Франківській області.

Встановлено, що за вказаний період службові особи ТОВ відобразили у податковому обліку нереальні операції з придбання металовиробів (труб, арматури, швелера, тощо) від трьох контрагентів-постачальників на загальну суму 16,1 млн гривень, оскільки фактично постачальниками реалізовано ТМЦ більше, ніж було у них в наявності. Внаслідок таких дій товариством безпідставно сформовано податковий кредит з ПДВ на 2,7 млн гривень та занижено податок на прибуток на суму 2,4 млн гривень.

Матеріали аналітичного дослідження фінансово-господарської діяльності товариства передані до ГУ ДФС в Івано-Франківській області для подальшого відпрацювання та прийняття відповідного рішення.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: