fbpx

Прикарпатську молодь запрошують на онлайн-форум, де вирішуватимуть проблеми з працевлаштуванням

Суспільство 14:23, 30.08, 2021

Захід залучить громадський сектор, заклади освіти та державні органи, бізнес і молодь, аби налагодити та розширити між ними партнерські відносини в Івано-Франківську та області. 

9 вересня експертна платформа Career Hub та Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Івано-Франківської обласної державної адміністрації проведуть безкоштовний онлайн-форум «Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці». 

Учасники форуму в інтерактивному форматі спільно обговорюватимуть і вирішуватимуть проблеми з працевлаштуванням в регіоні, презентують свої напрацювання та запропонують державним органам план дій для покращення кар’єрних можливостей молоді в Івано-Франківську та області. 

Також до заходу долучаться чинні підписанти «Українського Пакту заради молоді – 2025», які є провідними роботодавцями в регіоні, а саме Альфа-Банк Україна, lifecell, Райффайзен Банк і Reikartz Hotel Group, та нові підписанти. Представники компаній розкажуть про можливості працевлаштування для молоді в цих компаніях. 

Крім цього, молоді люди поспілкуються з представниками бізнесу та отримають поради від HR-експертів стосовно того, як правильно скласти резюме та як підготуватися й успішно пройти співбесіду. 

Форум проводитиметься 9 вересня з 10:00 до 16:30. 

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 5 вересня. 

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/GCpcyfMibgZ4jYAU8 

Подія на фейсбуці: https://www.facebook.com/events/190656206389063 

Якщо у вас є запитання, звертайтеся до адміністратора простору Career Hub Євгенія Савельєва, ys@csr-ukraine.org, тел.: 093 585 47 89

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: