Прикарпатський борець Андрій Джелеп завоював срібло на турнірі в Хорватії

Спорт 10:07, 11.01, 2024

Спортсмен з Прикарпаття виборов першу медаль для України на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби у Хорватії.

Про це повідомив Національний олімпійський комітет:

“Маємо першу нагороду на міжнародному рейтинговому турнірі з боротьби “Zagreb Open”, що проходить у Хорватії. На другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 61 кг зійшов борець вільного стилю Андрій Джелеп”.

23-річний спортсмен з Прикарпаття успішно здолав Данієля Попова з Ізраїлю та Нураддіна Новрузова з Азербайджану, поступившись лише у фінальній сутичці дворазовому бронзовому призеру чемпіонату світу Бехбаяр Ерденебатину з Монголії.

КУРС писав, що прикарпатець Андрій Джелеп став чемпіоном Європи з вільної боротьби U-23