fbpx

Призупинено досудове розслідування у справі ТОВ "Карпатнафтохім"

Суспільство 19:46, 28.06, 2023

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) повторно оголосило конкурс з відбору управителя арештованими активами ТОВ «Карпатнафтохім», які передані в управління АРМА ухвалами слідчого судді Братського районного суду Миколаївської області.

При виконанні зазначених ухвал АРМА були виявлені певні проблеми, які можуть негативно вплинути на подальше управління активами. Зокрема, працівники Національного агентства встановили:

  • невідповідність інформації в ухвалах та даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
  • в управління АРМА не передано виробничі потужності (основні засоби) підприємства, що унеможливлює виробництво продукції майбутнім управителем навіть за умови передачі йому 100% корпоративних прав.

АРМА звернулось до Офісу Генерального прокурора з проханням усунути наявні недоліки, на що отримало відповідь про призупинення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні на даний момент, тоді як вирішення вказаних недоліків можливе лише після його відновлення, інформує пресслужба АРМА.

Зазначається, що при оголошенні повторного конкурсного відбору управителя вказаним активом, з метою усунення описаних проблем та отримання актуальної інформації, АРМА повторно звернулось до Офісу Генерального прокурора щодо можливості вирішення означених питань, проте отримало відповідь, що досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні наразі не відновлено.

“Таким чином, усунути недоліки щодо активів наразі неможливо у зв’язку з припиненням процесуальних дій, що може вплинути на подальше управління активом”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, минулого року Братський районний суд Миколаївської області заарештував та передав в управління АРМА калуський завод Карпатнафтохім.

З судових рішень також стало відомо, що 10 вересня генеральний директор Карпатнафтохім отримав підозру в умисному ухиленні від сплати 2,2 млрд грн податків.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: