fbpx

Реабілітологи Обласної лікарні навчалися в ерготерапевтки з Австралії

Здоров'я 14:15, 09.07, 2024

Упродовж тижня ерготерапевтка з Австралії Аніта Кларк навчала в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні фахівців Центру фізичної та реабілітаційної медицини, пише КУРС з посиланням на ОКЛ.

Аніта Кларк навчала колег з ОКЛ практичних навичок. Зокрема, йшлося про реабілітацію при ураженнях переферичних нервів, при набряках, переломах, ампутаціях.

Всі чотири дні було багато практики і лише трохи лекційного матеріалу, який приходили послухати й фізичні терапевти, хоча інформація стосувалася переважно того, що входить до обов’язків ерготерапевта. За ці кілька днів Аніта Кларк консультувала ерготерапевтів щодо клінічних випадків з їхньої практики й виготовила декілька ортезів пацієнтам, які проходять реабілітацію в Центрі.

Сімом пацієнтам ерготерапевтка з Австралії допомогла суттєво, а один з них, військовий з ампутацією верхньої кінцівки, отримав ортез для покращення функціональності, що в майбутньому допоможе зменшити біль та запобігти ускладненням.

“Тут ми робили гіпсовий ортез при переломі мізинчика. Ерготерапевтка показувала правильну техніку. Ми багато запитували”, — поділилися своїми враженнями учасники.

Реабілітологи Обласної лікарні навчалися в ерготерапевтки з Австралії 1

За своєю спеціалізацією Аніта Кларк є кістьовим ерготерапевтом та працює в цьому напрямку більше як 20 років. Також вона їздить з навчальними місіями в різні країни кілька років поспіль, а в Україні цього разу побувала вп’яте.

Читайте: “Хочу ходити в гори”: військовий, який втратив ногу, проходить реабілітацію в ОКЛ.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: