fbpx

Рідні зниклих безвісти воїнів Десятки вийшли на акцію в Коломиї

Суспільство 19:44, 11.11, 2022

У Коломиї на Івано-Франківщині зібралися на акцію рідні зниклих безвісти військовослужбовців 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Батьки, дружини і наречені, доньки і сини, брати і сестри хочуть привернути увагу до своїх близьких, з якими втрачено зв’язок внаслідок бойових дій, підтримати полонених та вшанувати пам’ять за загиблими.

Рідні зниклих безвісти воїнів Десятки вийшли на акцію в Коломиї 1

Зустріч відвідали представники бригади.

Оскільки питань у родичів назбиралось чимало, після акції їх запросили на розширену зустріч з командуванням, інформує НТК.

“У декого звістки немає вже восьмий місяць. У нас – підходить шостий, – розповідає Ольга, дружина зниклого безвісти воїна, – хочемо отримати обґрунтовані відповіді на наше звернення від командуючого. Про дії, які вони проводять, розшукують чи не розшукують, чи може підтверджують полон. Питань багато”.

“Моє материнське серце каже, що він живий, думаю, що він у полоні. Маю надію на нашу владу, на наших хлопців, вірю, що ми дізнаємося”, – говорить Наталія, мама воїна Десятки.

Офіцери Десятки спробували відреагувати на всі запити, зібрати додаткову інформацію про зниклих безвісти та детально розповіли, що робити, коли з вашим близьким втрачено зв’язок внаслідок бойових дій.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: