fbpx

Рік приховували від матері, що на війні: двоє братів в ОКЛ лікують поранення, третій - на фронті

Суспільство 20:05, 07.06, 2024

Троє братів-добровольців з Прикарпаття понад рік приховували від матері, що пішли на війну. Іван, Дмитро та Андрій разом воювали на Запорізькому напрямку. Двоє – старший і молодший – були поранені. Зараз лікуються і проходять реабілітацію в Івано-Франківській обласній лікарні, пише КУРС з посиланням на ОКЛ.

“Це було свідоме рішення. Бо як інакше. Це наша держава. І наш обов’язок її захищати…” – говорить Іван. Уже на протезі він прийшов провідати молодшого брата, якого після важких поранень на тому ж Запорізькому напрямку лікують та реабілітують в обласній лікарні.

“На службу я пішов 26 лютого 2022 року, на фронт потрапив через 4 місяці”, – розповідає наймолодший Андрій. Опинився на передовій в Гуляйполі разом із братами. Воювали всі троє разом. “Ми сказали батькам, що волонтеримо у Вінницькій області”, – каже Андрій.

Правду довелося сказати, коли у квітні 2023 року старший Іван був поранений. Мама Марія Марковецька, яка на той час працювала за кордоном, повернулася додому.

Через пів року поранення отримав Андрій. Потрапив під мінометний обстріл. Він втратив одну руку. Друга рука була зламана під час поранення. Зараз Андрію допомагає відновитися мама.

Брат Дмитро продовжує тримати оборону Гуляйполя.

“Я вже завершую лікування. І буду повертатися до життя – допомагати Андрію, мамі, чекати Дмитра з фронту”, – ділиться Іван.

“Бути сильними. Вірити, що повернуться всі додому”, – озвучує те, що тримає, мама Марія.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: