fbpx

Родичі загиблого пілота Табанюка припускають, що катастрофу могли підлаштувати

Суспільство 19:48, 30.07, 2021

Родичі загиблого в авіатрощі пілота з Коломиї Ігоря Табанюка думають, що авіакатастрофу на Прикарпатті могли підлаштувати.

Вікнам СТБ вдалося ексклюзивно поспілкуватися із сином льотчика і той стверджує, що батько не міг допустити такої катастрофи.

“Аеропорт хотіли і хочуть “віджати”, – каже син загиблого льотчика Ігор Табанюк молодший. – Моя підозра, що це щось навмисне. Підстава, скажімо так. Щось зроблено з літаком”.

Син не вірить у випадкову смерть батька і трьох пасажирів. За останні 20 років військовий льотчик у третьому поколінні, майстер вищого пілотажу, відродив аеропорту Коломиї. “До того то була смуга, заросла травою. Зараз аеропорт сертифікований за міжнародними стандартами, всі правила виконувались”.

У загибелі Табанюка родичі винуватять третіх осіб. Кажуть, що як тільки батько захотів узаконити летовище і орендувати землю, то йому почали погрожувати, а територію взялися ділити. Імена можливих причетних до трощі обіцяють назвати по закінченню слідства.

“Є прямі докази”, – стверджує син.

Місяць тому літак, на якому розбився Табанюк-страший пройшов у Словаччині заводську технічну перевірку. Зранку Табанюк виконав 5 рейсів із туристами. Шостий виявився фатальним.

Слідство розглядає інші версії  падіння борту: технічна відмова судна і помилка пілота.

Нагадаємо, що до розслідування авіакатастрофи на Коломийщині долучаються США, Словаччина та Австрія

Як повідомляв КУРС, в обід 28 липня легкомоторний спортивний літак впав на приватний житловий будинок у селі Шепарівці . У авіакатастрофі загинув професійний льотчик, інструктор та співвласник аеродрому малої авіації у Коломиї Ігор Табанюк та троє іноземців.

30 та 31 липня 2021 Коломийській громаді оголошено Днями жалоби. На всій території громади буде приспущено Державні прапори на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, а також скасовано всі розважально заходи.

Ігоря Бабанюка поховають завтра, 31 липня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: