fbpx

Розширення дієти малюка

Суспільство 20:26, 18.02, 2021

Розширення раціону немовляти — важливий етап у житті малюка. Дитина не тільки відкриває нові смаки, але й набуває нових навичок: кусання та жування. Розширення раціону дитини необхідно, оскільки потреба в поживних речовинах збільшується у міру її зростання. Правильне харчування впливає на оптимальний розвиток малюка на наступні роки життя, оскільки формує хороші харчові звички та запобігає розвитку багатьох захворювань. Згідно з рекомендаціями педіатрів, розширення дієти дитини повинно розпочинатися після досягнення 17-тижневого віку та до 26-тижневого віку.

Компанія Shop Hipp (https://shop.hipp.ua/ru/products/dityachi-pyure/upakovtsi-pouches/) пропонує широкий асортимент якісного дитячого харчування.

Розширення раціону дитини — чому це так важливо

Правильне харчування під час вагітності, під час годування груддю та в перші роки життя дитини впливає на правильний розвиток дитини, на метаболізм і харчові звички.

Харчування дитини протягом перших 1000 днів має принципове значення, оскільки тягне за собою довгострокові наслідки для здоров’я, включаючи:

  • Правильний розвиток та функціонування мозку дитини, адже підтримує його інтелектуальний розвиток.
  • Правильний розвиток кістково-суглобової системи та м’язів, тому що впливає на профілактику остеопорозу у зрілому віці.
  • Запобігає зайвій вазі та ожирінню у дитини, що є фактором ризику для розвитку багатьох хвороб, таких як: серцевосудинні захворювання, діабет, хвороби печінки та рак.
  • Зменшує рівень захворюваності та полегшує перебіг захворювань у подальшому житті (гіпертонія, інфаркти, ішемічна хвороба серця, інсульт), зокрема алергічних захворювань (бронхіальна астма, атопічний дерматит) та пухлинних захворювань.

Розширення дієти малюка 1

Харчування під час вагітності та в перші роки життя малюка, середовище, в якому він живе, і раціон найбільше впливають на його розвиток та здоров’я.

Чого слід уникати при розширенні раціону

Зараз немовля рекомендується годувати грудьми якомога довше, оскільки грудне молоко забезпечує його всіма необхідними поживними речовинами для правильного розвитку.

За підрахунками, перші два роки життя дитини мають вирішальне значення для розвитку пізніших харчових уподобань. Тому в раціоні немовлят слід уникати продуктів, що містять сіль і цукор.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: