fbpx

"Розумним бути модно": студентам ІФНТУНГ пропонують позмагатися за гранти на навчання

Суспільство 11:09, 13.08, 2019

Починаючи з 27 травня до 30 вересня серед студентства всієї України проводиться конкурс «Розумним бути модно». Переможці отримають грошові гранти на оплату навчання та (або) стипендіальне забезпечення у разі, якщо переможець навчається на державному замовленні.

Взяти участь в конкурсі «Розумним бути модно» можуть абітурієнти і студенти, здобувачі вищої освіти заочної та денної форми навчання, контрактної основи або державного замовлення з понад сотні державних вищих закладів освіти, які підтримали ініціативу. На Прикарпатті це Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Для участі студентам пропонується написати есе на тему «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЄС».

На основі незалежного оцінювання будуть визначені переможні роботи, автори яких отримують винагороди:

1-ше місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
2-ге місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
3-тє місце – грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.
*Студенти державного замовлення в разі перемоги отримають гранти у вигляді стипендій, відповідно до оплати навчання на курсі.

Оцінювання конкурсних робіт проводитиме незалежна комісія.

Правила та вимоги конкурсу «Розумним бути модно»

Участь у конкурсі полягає у написанні конкурсантом (студентом/абітурієнтом) науково-дослідної роботи на тему «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЄС».

Предмет дослідження (конкретне питання/проблематика) обираються конкурсантами за власним розсудом. Питання має бути, на думку конкурсанта, актуальним, відповідати темі конкурсу. Дослідження можливо проводити за одним або декількома напрямками: медична психологія; менеджмент; маркетинг; економіка; політологія; журналістика.

Оформлювати роботу слід в електронному документі (.doc). Форма викладення – есе. Праця має містити чітку постановку питання, аргументовані та змістовні пропозиції щодо вдосконалення або вирішення предмету дослідження. Також повинен бути зроблений ємкий підсумовуючий висновок.

Рекомендований об’єм проведеного дослідження складає 1-30 листів А4. При написанні слід використовувати 14 шрифт Times New Roman.

З метою запобігання копіюванню матеріалів з відкритих джерел надіслані роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу – >85%.

Ознайомитися більш детально з інформацією про правила написання, оформлення та змісту робіт можна за посиланням >>.

Виконані роботи необхідно направити в електронному форматі на поштову скриньку education@likar.info, вказавши у темі повідомлення «На конкурс».

Терміни проведення конкурсу: прийом конкурсних робіт розпочався 25 червня  і триватиме до 30 вересня. Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20 жовтня. Оголошення переможців – 23 жовтня.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: