fbpx

"Руки геть від наших садів": франківці протестують проти забудови дачного кооперативу "Бистриця Надвірнянська"

Суспільство 10:17, 20.07, 2021

Кількадесят представників садового товариства “Бистриця Надвірнянська” вийшли на акцію протесту до міської ради. Люди стверджують, що забудовник “Галицький двір” захоплює землю садового товариства та встановлює огорожу з боку вулиці Івасюка без дозвільних документів.

Люди тримали плакати: “Руки геть від наших садів”, “Збережемо зелену зону”, “Захистимо садове товариство” та ін.

За словми представника садового товариства Михайла Фурикевича, ініціативна група зібрала понад 300 підписів проти багатоповерхової забудови на території садового товариства “Бистриця Надвірнянська”.

“Станом на сьогодні відбувається відчуження та зміна цільового призначення ділянок та території СТ “Бистриця Надвірнянська”, незаконне встановлення будівельних огороджень. Всі садоводи рішуче налаштовані захищати свої садові ділянки від посягання недобросовісних забудовників у будь-який правовий спосіб, включаючи перекриття доріг, моста та самих будівельних майданчиків”, – зазначив Фурикевич.

Представники садового товариства “Бистриця Надвірнянська” просять керівництво міської ради запровадити мараторій на будівництво багатоповерхівок на земельних ділянках садового товариства “Бистриця Надвірнянська”.

Учасники акції зустрілися із заступником міського голови Миколою Вітенком. За його словами, міська рада не давала жодних дозволів на забудову садового товариства. Він запевнив, що відповідні структури вже відреагували – дали забудовнику два дні, щоб демонтувати паркан.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: