fbpx

Руслан Марцінків отримав нового заступника

Політика 15:00, 20.10, 2023

Міська рада Івано-Франківська проголосувала за призначення нового заступника міського голови. Ним став Святослав Никорович.

Никоровича призначили замість Петра Шкутяка, який після демобілізації із ЗСУ написав заяву на звільнення з посади заступника. Під час розгляду питання Петро Шкутяк у виступі зазначив, що рішення Марцінківа запросити його на посаду “було сильним ходом, бо на виборах вони були конкурентами”, і подякував усім, з ким працював.

“Я 14 місяців перебував на військовій службі, відповідно, ці події не можуть не вплинути на особисте життя. Це важко пояснювати, але багато речей змінюється. Я пробував повернутися на роботу, але мені це важко. Велика частина цієї роботи – це робота з людьми. Для мене це не на часі”, – додав Петро Шкутяк. Його провели із сесійної зали оплесками.

Святослав Никорович у виступі коротко розповів свою біографію. Повідомив, що йому 32 роки, працює викладачем у ПНУ, паралельно займається підприємницькою діяльністю. Пообіцяв займатися на посаді розвитком індустріальних парків.

Додамо також, що Святослав Никорович – депутат Богородчанськоої селищної ради і член виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради на громадських засадах. Раніше обирався до обласної ради від партії “Самопоміч”.

Цікаво, що питання звільнення Петра Шкутяка і призначення Никоровича об’єднали в одне і внесли з голосу, проєкт рішення напередодні депутатам не надали. Голова фракції “Європейська солідарність” у міськраді Олексій Петечел сказав, що “це найтаємніше рішення за його каденції” – проєкт рішення не те, що не оприлюднили, а навіть не обговорювали на комісіях та на погоджувальній раді. Петечел зауважив, що Петра Шкутяка призначали на посаду заступника голови за квотою “ЄС”, тому доцільно б було обговорити і нову кандидатуру із фракцією.

За призначення Никоровича проголосували 25 депутатів із 42.

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: