fbpx

Рятувальники, поранені на війні, будуть проходити реабілітацію у хірургічному шпиталі на Прикарпатті

Суспільство 20:10, 03.05, 2023

Сьогодні начальник ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький та директор Першого добровольчого хірургічного шпиталю ”БРАСС” Станіслав Онищук підписали договір про співпрацю та координацію.

Йдеться про надання медичної допомоги рятувальникам зі всієї України, які отримали поранення внаслідок збройної агресії.

Перший добровольчий хірургічний шпиталь був створений в березні минулого року у відповідь на потребу допомоги пораненим.

Проєкт об’єднав медиків з різних регіонів України та Європи. Лікування у цьому шпиталі охоплює повний цикл фізичної та психологічної реабілітації хворих, зокрема, тут є сучасна операційна зала, яка облаштована спеціальною системою подачі стерильного повітря у приміщення, та дороговартісне сучасне обладнання для надання медичної допомоги. Також тут є артроскопічна стійка – це набір інструментів, який дозволяє виконувати операції внутрішньосуглобово.

За допомогою відеокамер, моніторів та спецтехніки можна мінімізувати хірургічні втручання. В такий спосіб оперують пошкоджений меніск, розрив хрестоподібної зв’язки колінного суглоба, звичний вивих та пошкодження манжети плеча – досить поширені патології в теперішній час, які супроводжуються болем і обмеженням рухів.

Раніше безкоштовно отримати медичну допомогу могли солдати, внутрішньо переміщені особи, що отримали травми, а від сьогодні мають змогу отримати безкоштовно увесь спектр медичних послуг, які надає шпиталь, і працівники системи ДСНС, які травмувалися під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший добровольчий хірургічний шпиталь: як у Франківську медики наближають перемогу.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: