fbpx

СБУ чекає, щоби прикарпатці розповіли про винних у червневій повені та зсувах

Суспільство 19:10, 11.07, 2020

Матеріали про зловживання, які могли привести до паводків та повені на Прикарпатті упродовж червня цього року, просять надсилати на електронну скриньку обласного управління СБУ.

Слідчим відділом Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за фактами масового знищення рослинного світу та зловживання владою або службовим становищем, що могли призвести до екологічної катастрофи на території Івано-Франківської області.

Тобто за ознаками злочинів, передбачених статтями 441 та 364 Кримінального кодексу України.

Для встановлення обставин вчинення злочинів та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності громадян просять у разі наявності надсилати на електронну пошту ivf.slid@ssu.gov.ua фото-, відеоматеріали, копії документів та відомості щодо обставин, які могли спричинити катастрофічні наслідки паводку у червні 2020 року на Прикарпатті, інформує пресслужба СБУ.

Громадяни можуть направляти матеріали щодо невиконання або неналежного виконання робіт з проєктування, будівництва та експлуатації об’єктів протипаводкового захисту, гідротехнічних споруд, дамб, берегоукріплень та регулювання русел річок, протизсувних та протиселевих споруд.

В СБУ просять повідомляти також про факти звуження руслових потоків об’єктами дорожнього господарства або незаконної забудови, незаконних рубок у прибережних зонах річок та масових вирубок гірських лісових масивів, інформацію про осіб, причетних до вказаних обставин.

При надсиланні інформації потрібно зазначати:

  • дату, час та місце зроблених фотознімків/відеозаписів;
  • прізвище, ім’я, по батькові та контактні дані особи, яка надсилає вказані матеріали.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: