fbpx

Село Пасічна – переможець конкурсу "Найгарніше українське село 2021"

Суспільство 10:41, 17.11, 2021

Обрано переможця конкурсу «Найгарніше  українське село». Ним стало село Пасічна, що у Надвірнянському районі Івано-Франківської області. За загальними результатами балів від народного голосування та професійного журі саме цей населений пункт здобув перемогу серед більш ніж 200 учасників.

“Найгарніше українське село” – проєкт команди Made in Ukraine, який має на меті відкриття українських селищ задля розвитку зеленого туризму, збереження їх самобутності та історії.

На першому етапі конкурсу (з 20 травня до 20 вересня) відбувся прийом заявок від усіх охочих представників сіл, які хотіли розповісти Україні про свій населений пункт.

На другому етапі, з 25 вересня до 25 жовтня, тривало голосування на сайті, в результаті якого 30 сіл, що набрали найбільше голосів, були внесені в short list для професійного журі. Кожне село отримало бали від 1 до 30 відповідно до кількості набраних голосів. Шляхом народного голосування на сайті Made in Ukraine село Пасічна опинилося на третьому місці у рейтингу серед 30 фіналістів.

На третьому етапі конкурсу професійне журі працювало з short list, де кожному селу виставлялася певна кількість балів. Журі оцінювало села з точки зору туристичних об’єктів, соціальної інфраструктури (готелів/зелених садиб, продукції села, закладів харчування), автентики.

Переможець був обраний за сумарним результатом балів від народного голосування та професійного журі. 

Переможець отримає 100 тисяч гривень на розвиток туристичної інфраструктури села від ГС Made in Ukraine.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: