fbpx

Сфери застосування засобів відеодомофонного зв'язку

Суспільство 12:04, 19.10, 2022

Понад 80% інформації про навколишній світ ми отримуємо за допомогою зору. Те, що ми можемо побачити, викликає у нас більше довіри чи недовіри за обставин. Тому охоронні системи з елементами відео набагато ефективніші, зокрема й у створенні атмосфери безпеки. Приклад такої системи — відеодомофон, або, як його ще називають, відеоінтерком.

a7tAPfiFc0yjZwRKxNESGrHT75vlYTtgbsVLp8NhrO69x51HtiB4cpG3UdWP41T978w9Xh7w5GHc4P_zhMqOwzXkjAcD569IWsOFr0Iy0tHCFBHJKLv77pVv0CIeQ1NR5j4Gl3iGkM-0QmwG4vLYlkl7XmBQaf9JVUUi717JzRJkYACmL36f-P4dvRXu

Відеодомофони з оптимальним співвідношенням ціни та якості: https://www.bezpeka-shop.com/.

Охорона будинку та офісу

Встановлення відеодомофона — чудова інвестиція у власний спокій насамперед тому, що ви завжди на власні очі побачите, хто хоче зайти у ваш дім. Довгоочікуване доставлення їжі? Дитина прийшла зі школи з друзями, а ви не встигли одягнутися? Сусідські гості помилилися адресою? До офісу постійно намагаються зайти сторонні люди з пропозиціями непотрібних послуг та товарів? Ви подивитесь та вирішите, кому відчинити двері, а кому ввічливо відмовити.

Спостереження за робочим процесом

Звичайно, повноцінне спостереження створює правильно зібрана та встановлена система відеокамер. Але ж в ретельному спостереженні не завжди є потреба, до того ж це досить дорого. Якщо йдеться про невеликий торговий зал, цех або офісне приміщення, відеоінтеркома цілком достатньо, щоб, не виходячи з приміщення, періодично кинути погляд на робочий процес.

Відеоконференції зі співробітниками

Система відеоінтеркома, яка має кілька викликових панелей, камер та моніторів, є не лише повноцінною системою відеоспостереження, а й також дає можливість проводити швидкі відеоконференції зі співробітниками, які перебувають на своїх робочих місцях.

Комфорт

Потреба часто відчиняти й зачиняти двері за відвідувачами дратує навіть удома, що вже говорити про офіси та підприємства. Досить часто проблема розв’язується просто — двері залишають відчиненими. З точки зору мінімальної безпеки це повний провал. Але відеодомофон – це не лише відеозв’язок, це ще й віддалений доступ до замка, відчиняти який можна не виходячи зі свого приміщення. Багато сучасних моделей відеоінтеркомів мають ще й мобільні застосунки, що підвищує зручність пристрою у рази. Віддалений доступ дає змогу впустити кур’єра з посилкою або доставлення піци, поки вас немає на місці, або відкрити двері офісу клінерам, які приходять у неробочий час.

Повідомлення поліції

Якщо ви перебуваєте у закритому приміщенні, то завдяки відеодомофону біля вхідних дверей бачите пригоду — напад зловмисника чи автомобільну аварію, тому ви можете повідомити про це поліцію максимально швидко.

Стримувальний чинник для злочинців

Навряд чи домофон врятує від ретельно спланованого нападу досвідчених злочинців, якщо їхньою метою є саме ваш будинок. Однак переважна частина зловмисників звертає увагу на охоронні системи й воліє обходити ті будинки, де вони є у будь-якому вигляді. Побачивши відеодомофон, відеокамеру або навіть просто напис про відеоспостереження вони просто віддадуть перевагу іншому приміщенню з меншою кількістю потенційного клопоту.

Посилена безпека в зонах закритого доступу

Деякі підприємства мають закриті зони. Йдеться про сувору конфіденційність або про безпеку, наприклад, про цехи з потенційно небезпечним обладнанням або лабораторії зі шкідливими хімікатами. Система відеоінтеркому ідеально підходить для обмеження доступу до таких зон. Професіонали вважають, що це кращий рівень охорони, ніж карти-ключі з чіпами, які можуть бути втрачені чи підроблені.

Безпека дітей

Завдяки відеоінтеркому спостерігати за дітьми легко, як з камерою відеоспостереження. Займаючись своїми справами та періодично кидаючи погляд на екран, батьки можуть бути впевнені в безпеці дитини без потреби постійно відриватися, щоб піти перевірити, чи все гаразд.

Як бачимо, засоби відеодомофонного зв’язку можуть застосовуватися в різних ситуаціях. Навіть найпростіші моделі виконують кілька функцій, а складні сучасні пристрої з додатковими смартможливостями є повноцінною системою відеоспостереження.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: