fbpx

Шевченко скаржиться, що влада тисне на ПБС

Політика 19:23, 29.04, 2021
НА ФОТО: Ремонт дороги від ТОВ «XXI століття». Тим часом "ПБС" не отримує коштів за договорами.

Підприємець і депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Шевченко, який не приховує свого зв’язку з дорожньо-будівельною компанією “ПБС“, заявив, що компанія відчуває тиск з боку влади.

За словами Шевченка, це сталося одразу після проміжних виборів до ВРУ у 87-му окрузі, в яких він брав участь як кандидат. Після виборів кошти на ремонт доріг Прикарпаття, підряди на які виграла “ПБС”, перестали виділятися. Натомість, інші фірми отримують гроші справно.

– Повертаємось у дев’яності?.. По місцевих дорогах Івано-Франківщини із виділених 340 мільйонів гривень фінансується лише ремонт дороги С-09-06-07 Слобідка-Войнилів через Перевозець. Там працює фірма ТзОВ «XXI століття». Підрядник вже виконав певний об’єм робіт на ділянці км 0+000 – км 3+000. Але ремонт дороги абсолютно неякісний: одразу утворилися тріщини, неправильна температура ущільнення, спостерігається просідання дороги. А на поворотах чи віражах – взагалі катастрофа! Складається враження, що ця компанія не має практики у будівництві чи ремонтах доріг, або ще гірше – лише вчиться працювати на дорогах Прикарпаття!
Фінансування на дороги, які має робити ПБС, немає. Хоча з минулого року є чимало незавершених об’єктів. На які, логічно, мали б виділятися кошти в першу чергу. Друзі, складається враження, що хтось отримав вказівку не фінансувати фірму ПБС. А ви як гадаєте? – написав Шевченко на своїй сторінці у фейсбуці.

ПБС не дають грошей на ремонт доріг
ТОВ «XXI століття» - ремонт доріг
Дорога від компанія «XXI століття» починає тріскати одразу після ремонту

Нагадаємо, на проміжних виборах до ВРУ Олександр Шевченко вважався фаворитом серед кандидатів, однак, після скандальних подій з крадіжкою бюлетенів за Шевченка, маніпуляцій ОВК з підрахунком голосів і тривалої тяганини в судах ЦВК оголосила переможцем кандидата від партії “Слуга народу” Василя Вірастюка.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: