fbpx

Ще п’ятьох долинян суд оштрафував на 17 000 грн за прогулянки без масок

Суспільство 14:44, 16.05, 2020

Долинський районний суд оштрафував на 17 000 грн уже шістьох осіб, які гуляли містом без масок і документів.

Усі протоколи за порушення правил карантину були складені 9 квітня.

Першим 17 000 грн штрафу отримав мешканець Долини, який без захисної маски за кілька хвилин двічі попався дільничному інспектору.

У суді чоловік пояснював, що на ньому була саморобна маска, а саме термосветр, який він натягнув на обличчя. Але це не переконало суддю.

12 травня постанови були винесені у справах ще чотирьох чоловіків та однієї жінки, на яких правоохоронці 9 квітня оформили протоколи за порушення правил карантину. Усі вони гуляли містом без захисних масок та документів.

Три протоколи було складено на алеї Небесної Сотні і по одному у парку Шевченка та на вулиці Грушевського.

Жоден з правопорушників на судові засідання не з’явився, хоча, як зазначається у постановах суду, всі були повідомлені про час і місце засідання.

В усіх випадках суд, проаналізувавши зміст протоколів про адміністративні правопорушення та інші наявні у справі докази, дійшов висновку, що правоохоронці склали протоколи з дотриманням вимог чинного законодавства.

В результаті в усіх п’яти випадках суд визнав осіб винними у порушенні правил карантину та призначив по 17 000 грн штрафів. 

Усі справи розглядав суддя Іван Керніцький.

Винесені Долинським районним судом постанови ще можуть бути оскаржені в апеляційному суді.

Зазначимо, у реєстрі судових рішень серед судів області наразі тільки Долинський районний суд оприлюднив постанови, у яких притягуються до відповідальності за порушення правил карантину особи, які ходили містом без захисних масок. 

Інші суди області закривали аналогічні провадження через відсутність складу адміністративного правопорушення або малозначимість.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: