fbpx

Щенячий патруль: у Франківську військові собаки склали заліки

Суспільство 12:24, 07.11, 2020

Декілька кінологічних розрахунків «служить» у Івано-Франківській бригаді тактичної авіації повітряного командування ”Захід”.

“Залучати чотирилапих до охорони величезних територій досить ефективно. Адже людей і технічних засобів охорони завжди бракує, а гострий нюх та чудовий слух собак просто незамінний для виявлення порушників територій режимних об’єктів”, – повідомляє Повітряне командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України.

Собаки вже пройшли річний вишкіл. І тепер складають заліки з початкового курсу дресирування та захисної вартової служби. Оцінює суддя Міжнародної категорії української кінологічної федерації Віктор Щєтінін разом з начальником кінологічної служби Олександром Богатирьовим.

Чотири німецькі вівчури – Кольт, Крон, Курт та Кінг – отримали спеціалізацію – ”спеціальні” та ”протидеверсійні”, а Кеті – ”міннорозшукова”. 

Кінологічна служба бригади завдяки навченим собакам не лише здатна забезпечити надійну охорону і оборону особливо важливих об’єктів частини, а й протидіяти ДРГ та виявляти вибухонебезпечні предмети на території аеродрому.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: