fbpx

Що всередині: як проєктують квартири преміумкласу в Івано-Франківську

Суспільство 15:37, 01.02, 2022
НА ФОТО: Перші секції комплексу здано в експлуатацію і ведеться будівництво наступних трьох секцій з 1-,2- та 3-кімнатними квартирами площею від 39 до 165 кв.м.

Житловий комплекс HydroPark DeLuxe від компанії «Вертикаль» було визнано найкращим регіональним комплексом преміумкласу в рамках престижної загальноукраїнської премії IBUILD. Безперечною перевагою проєкту є його локація та загальні рішення комплексу, але сьогодні ми вирішили з’ясувати принципові особливості квартир, які запроєктовано в цьому комплексі. 

Крім планувань з чітким поділом кімнатності, в HydroPark DeLuxe також є спеціальні планування квартир-студій та дворівневих квартир і пентхаусів на верхніх поверхах.

Особливість студій – вільне планування квартири, яку можна легко трансформувати відповідно до власних смаків і потреб.

планування квартир від БК Вертикаль
Один з варіантів планувань квартири-студії площею 99 кв. м на 16 поверсі.

«При такому плануванні мешканець не скутий у своїх рішеннях внутрішніми перегородками, квартира простора, світла і легко дозволяє мати власний простір, пов’язаний з іншими частинами квартири. На фоні карантинів такі планування особливо почали цінуватися, адже люди вдома хочуть і мати персональний затишок, і не відчувати себе відрізаними від всіх інших. Тут це цілком можливо», – говорять в компанії «Вертикаль».

Інші планування також враховують цю особливість, як, наприклад, 2-кімнатна квартира площею 67,2 кв. м. Вона передбачає велику простору кухню площею майже 19 кв. м.

«Таке планування передбачає поділ квартир на дві основні зони – зліва від входу велика кухня та кімната, своєрідні робочі чи гостьові зони, а справа – особистий простір, де кімната доповнена просторою лоджією. Таке планування дає можливість не пересікати без необхідності ці частини», – пояснюють фахівці компанії. 

HydroPark DeLuxe - планування квартири
Планування 2-кімнатної квартири в HydroPark DeLuxe.

Для кожного типу передбачено кілька варіантів планувань з різними площами:

  • 1-кімнатні: від 39 до 70 кв. м.
  • 2-кімнатні: від 60 до 79 кв. м.
  • 3-кімнатні: від 82 до 98 кв. м.

Для ефективності та візуалізації ергономіки проєктів квартир, розповідають в компанії, створюються візуалізації інтер’єрів. Це допомагає розподілити простір і зробити його більш зручним та комфортним.

І це не єдиний фактор, який враховується при плануванні, говорять у БК Вертикаль. Зручність має бути підкріплена наповненням у квартирі. Це також включає в себе весь проєкт. За таким принципом відповідно купити квартиру можна в максимальному наповненні, що включає в себе внутрішні елементи. Зокрема, мідну електричну проводку в квартирі; пожежобезпечну, тепло- та шумоізоляційну стяжку і опалення під ключ разом з теплою підлогою; екологічні дерев’яні вікна та алюмінієві вітражі з енергозберігаючими склопакетами, які забезпечують як панорамний краєвид, хороше освітлення, так і шумоізоляцію. Доповнюють ці рішення якісні вхідні двері з протизйомними антизрізами.

«Безпека – такий же важливий фактор, як і планування квартири чи локація. Тому їй приділено багато уваги, причому на багатьох рівнях – від вибору якісних сертифікованих матеріалів будівництва і оздоблення до безпосередньо безпекових рішень, таких, як надійність вхідної групи, закрита територія, ІР-домофонія, відеодомофони з Face-ID та можливістю керування з мобільного, а також – відеонагляд та цілодобова охорона», – пояснюють у відділі продажів «Вертикаль».

Базові принципи планувань, пояснюють експерти компанії, це втілення сучасного бачення у поєднанні з комфортом, які створюють якісний, зручний і безпечний життєвий простір для мешканця чи кожного з членів сім’ї.

Щоб дізнатися більше про HydroPark DeLuxe або замовити консультацію, переходьте за посиланням: https://vertykal.ua/

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: