fbpx

Щоб відкрити нову туристичну атракцію на березі Бурштинського моря, зібрали 10 мішків сміття

Суспільство 16:02, 24.11, 2019

Спеціалісти Галицького НПП та активісти організації "Еко-Галич" прибрали територію довкола оглядової вежі на березі Бурштинського водосховища перед відкриттям нової туристичної атракції.

“От і підходить до завершення наш проєкт «Екотуризм – шлях до збереження природного різноманіття в місцевих карпатських громадах». Прибирали ділянку узбережжя Бурштинського водосховища, де завершується будівництво орнітологічної вежі для спостережень за птахами. Незабаром відкриття нової туристичної атракції!” – повідомили громадські активісти.

Щоб відкрити нову туристичну атракцію на березі Бурштинського моря, зібрали 10 мішків сміття 1

КУРС писав, що на березі Бурштинського водосховища встновлять вежу для спостереження за птахами.

Щоб відкрити нову туристичну атракцію на березі Бурштинського моря, зібрали 10 мішків сміття 2

Спостереження за птахами, спортивна орнітологія, бердвочерінг — любительська орнітологія, хобі, один із видів туристично-рекреаційної активності, що включає спостереження та вивчення птахів. Для спостережень за птахами зазвичай у національних парках облаштовують спеціальні маршрути та місця, зручні для спостережень, наприклад вежі. 

Щоб відкрити нову туристичну атракцію на березі Бурштинського моря, зібрали 10 мішків сміття 3

До проєкту ГО “Еко-Галич” долучилися спеціалісти Галицького НПП. Цього разу вони допомогли прибрати непотріб біля оглядової вежі.

“Неприємно спостерігати за птахами, коли в тебе під ногами купа сміття. Працівниками Галицького НПП зібрано більше 10 мішків пластикових та скляних відходів на березі Бурштинського водосховища біля села Коростовичі. І це лише незначна часточка наведення порядку. Сумно, коли водно-болотне угіддя Міжнародного значення потопає у смітті та непотребі”, – розповіли вони і показали знахідки.

Щоб відкрити нову туристичну атракцію на березі Бурштинського моря, зібрали 10 мішків сміття 4

Хто працював, той заслуговує на нагороду. Після прибирання його учасникам влаштували бердвочерінг – споглядання за пташиним світом, як і має бути у такому унікальному місці.

“Побачили ми чимало, з рідкісних – двох самців галагаза, самця креха великого, зграю білолобих гусей та інших більш звичних крилатих та “дзьобатих”, – додали учасники акції.

Щоб відкрити нову туристичну атракцію на березі Бурштинського моря, зібрали 10 мішків сміття 5


ПОЄДНАЛИ КОРИСНЕ З ПРИЄМНИМ Закінчується осіння міграця птахів. Водойми покидають останні зграї білолобих гусей та попелюхів. Уже прилетіли з далекої півночі на зимівлю великі крехи. Серед мігрантів трапляються і досить рідкісні, для Передкарпаття, галагази. От і підходить до завершення наш проєкт «Еко-туризм – шлях до збереження природного різноманіття в місцевих карпатських громадах». 19 листопада прибирали ділянку узбережжя Бурштинського водосховища, де завершується будівництво орнітологічної вежі для спостережень за птахами. Незабаром відкриття нової туристичної атракції! Дякую партнерам (Олександра Шаган АМЕР Прикарпаття та Ганночка Кузьо (Hanna Kuzyo), а також Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” https://www.facebook.com/pg/ekarpaty.ua/posts/ (Halyna Lytvyn) , компаніям ДТЕК, ПАТ “Концерн Галнафтогаз” та обласним радам (Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької).

Опубліковано Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи Субота, 23 листопада 2019 р.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: