fbpx

Щоразу повертався на фронт: на Прикарпатті допомагають розвіднику, який отримав четверте поранення

Суспільство 20:42, 18.07, 2023

У Першому добровольчому шпиталі на Прикарпатті надають допомогу 51-річному захиснику із четвертим пораненням. Розвідник щоразу повертався до побратимів. Теперішнє поранення, каже воїн, також не затримає його в тилу.

Олег Журба – розвідник 5 окремої штурмової бригади. На фронті чоловік ще з 2014 року. Тоді, без військового досвіду та ні слова не сказавши рідним, Олег вирішив стати на захист Батьківщини. Зізнатись дружині все ж довелось. Попри страх за чоловіка вона підтримала його вибір.

З 2014 по 2017 рік Олег з побратимами пройшов Маріуполь та Широкіне. У 2017-му Олега комісували і він повернувся до звичайного життя. Проте ненадовго – до 24 лютого 2022-го. Військовий каже, що з повномасштабного вторгнення очікував і знав, що не залишиться у тилу.

Спершу – воював на Київщині. Згодом – на Донеччині, під Бахмутом. За час повномасштабного вторгнення Олег Журба був поранений чотири рази. Вперше це трапилось 14 жовтня на Донеччині. Після лікування військовий повернувся на фронт. І за деякий час – знову поранення.

Нині Олег Журба проходить лікування у Першому добровольчому шпиталі. Хірург Дмитро Колодій розповідає, що військовий потрапив до них із множинними пораненнями лівої кисті.

Керівник медзакладу Станіслав Онищук зазначає, що кожен пацієнт шпиталю – особливий. Олег відрізняється від інших почуттям гумору та активністю.

Після другої операції Олега чекатиме тривала реабілітація – від трьох до шести місяців. А згодом військовий планує знову повертатись на фронт, розповідає РАІ.

КУРС писав: Волонтери року: Перший добровольчий хірургічний шпиталь відзначили на національному конкурсі

Читайте: Перший добровольчий хірургічний шпиталь: як у Франківську медики наближають перемогу

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: