fbpx

Школярки з Коломиї та Калуша здобули повні стипендії на навчання у США

Суспільство 13:45, 19.12, 2020
НА ФОТО: Ольга Лоєк з Коломиї вступила до University of Pennsylvania.

Ukraine Global Scholars оголосила ще шістьох фіналістів та фіналісток UGS ’20, які отримали повні стипендії на навчання у провідних американських університетах.

Серед стипендіатів дві школярки з Івано-Франківщини.

Ольга Лоєк (UGS ’20) з Коломиї вступила до University of Pennsylvania. Вже восени Оля вивчатиме когнітивну нейронауку в College of Arts and Sciences, а наразі вона працює в міжнародній організації Simply Neuroscience та організовує соціальні проєкти для молоді.

До того ж Оля захоплюється грою на фортепіано й креативним письмом, а також працює в екоорганізації SortStep, яку вона співзаснувала з іншими фіналістами UGS.

Марта Сапіжак (UGS ’20) з міста Калуша отримала acceptance letter (повідомлення про зарахування) від Smith College – одного з найпрестижіших жіночих коледжів вільних мистецтв, що у штаті Массачусетс.

Школярки з Коломиї та Калуша здобули повні стипендії на навчання у США 1

Марта стала переможницею Всеукраїнського конкурсу з веброзробки та учасницею IV етапу олімпіади з математики і турніру з програмування. Крім цього, Марта займається громадською діяльністю. Як менеджер вільного простору у її місті, вона ділиться досвідом соціального підприємництва та волонтерства, який вона здобула під час року за обміном за програмою FLEX, та організовує можливості для позашкільної освіти підлітків у її місті. Особливо вона зацікавлена у створенні рівних можливостей та підтримки жінок у STEM. У Smith Марта планує розвиватись у сфері комп’ютерних наук та досліджувати позитивний соціальний вплив з допомогою технологій.

Франківка виграла конкурс і вступила до престижного коледжу в США

Ukraine Global Scholars (UGS) — неприбуткова організація, що допомагає українським учням та ученицям отримати повні стипендії для здобуття освіти у престижних школах та університетах США та світу.

За п’ять років існування ініціативи 76 фіналістів та фіналісток UGS отримали гранти загальною сумою у 20 мільйонів доларів, що покривають вартість навчання та проживання за кордоном. Фіналісти та фіналістки UGS безкоштовно навчаються у приватних школах-пансіонах (Phillips Academy Andover, Deerfield Academy, Choate Rosemary Hall тощо), а також у престижних університетах, таких як Harvard, Stanford, Columbia, Dartmouth, NYU Abu Dhabi та інших.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: