Часом, дивлячись на начебто класичний аксесуар, ми не підозрюємо, що насправді це повноцінний круглий смарт годинник, в якому неймовірно багато додаткових функцій і всі переваги сучасного гаджета. Чи варто купувати смарт годинники? Безумовно, так. І зараз ви дізнаєтесь чому, навіть якщо уявлення не мали, наскільки це корисна та зручна річ.
Розумний годинник – це електронний пристрій, що поєднує функції годинника та більш розширені функції для спорту, контролю здоров’я, синхронізації зі смартфоном, навігації та інші. В сучасному або класичному корпусі прихований процесор, оперативна та загальна пам’ять, що повністю нагадує спрощений варіант смартфона.
Детальніше про базові функції:
- Звичні функції простого годинника: показують час, мають календар, секундомір, таймер та будильник.
- Сповіщення та повідомлення: синхронізуючись зі смартфоном, годинник відображає важливі сповіщення про дзвінки, повідомлення, погоду та критичні показники стану здоров’я. Дзвінки з допомогою гаджета можна приймати та відхиляти, відповідати на повідомлення. Окремі моделі мають динамік та мікрофон, тому дзвінки можна здійснювати прямо з них.
- Контроль фізичного стану: вимірює пульс, сердечний ритм, температуру, іноді тиск, може обрахувати насичення киснем крові, кількість зроблених кроків, рівень стресу та спалених калорій.
- Прослуховування музики: її можна транслювати зі смартфона, регулюючи гучність і керуючи плеєром з пристрою, або ж якщо смарт годинник має достатньо пам’яті та вбудований плеєр, то незалежно від смартфона.
- Навігація: девайс має GPS-модуль, тому можна завантажувати карти, маршрути та визначати своє місцезнаходження.
- Голосові помічники: з допомогою Siri чи Google Assistant можна керувати смартфонами, планшетом, розумними приладами вдома. Наприклад, можна контролювати стан автомобіля: дізнатись рівень палива, температуру в салоні чи заблокувати дверцята.
- Спортивні програми: виконуючи функції фітнес-браслета, смарт годинники мають гарний вибір спортивних тренувань з розкладом, є різновиди комплексних вправ, найрізноманітніші види спорту та датчики для них: вимірювання глибини, висоти, швидкості та інші.
Безумовно, певні види годинників можуть мати більше різних функцій. Наприклад, для ділового стилю життя передбачається більше функцій планування та банкінгу, а у тактичних – опції для військової служби. Все залежить від вартості моделі та призначення.
Надійність та тривалість роботи
Більшість таких приладів може працювати без підзарядки кілька діб, однак є і моделі, що можуть зберігати заряд до 20 діб. Якщо це принципово важлива річ, то існують моделі з сонячною батареєю, яким достатньо кількох годин для підзарядки. Існують варіанти зарядки від інших гаджетів, швидкого і безпровідного способу зарядки та різні версії економних режимів, що подовжують роботу.
Реклама