Снятинський боксер виборов "золото" на чемпіонаті України і поїде на чемпіонат Європи

Спорт 19:55, 20.05, 2024

Снятинський боксер Ашот Кочарян став дворазовим чемпіоном України з боксу.

З 12 по 19 травня у Рівному проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок віком до 22 років памʼяті Андрія Огородника. Боксер зі Снятина здобув “золото” чемпіонату, пише КУРС з посиланням на Снятинску міську раду.

Участь у змаганнях взяли найкращі боксери з усєї України, котрі виборювали право представляти нашу державу на чемпіонаті Європи U22 серед чоловіків та жінок. Снятинщину на цих змаганнях представляв прикарпатець Ашот Кочарян.

Ашот Кочарян з тренером

У фіналі боксер здолав спортсмена з Києва і здобув “золото” – став вдруге у своїй кар’єрі найсильнішим боксером країни у своїй ваговій категорії. Тренер боксера – Олександр Івлєв.

“Ашот показав справжню майстерність та відданість боксу, підтвердивши таким чином свій високий статус найкращого боксера країни серед дорослих до 22 років”, – пишаються земляки.

Нагадаємо, Ірина Луцак із Печеніжина здобула золото на міжнародному турнірі з боксу.