fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в селі Залуква

Суспільство 10:00, 10.08, 2019

Івано-франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 15 кВт на монокристалічних сонячних панелях Canadian Solar), що працює за «зеленим» тарифом, в селі Залуква Галицького району Івано-Франківської області.

сонячна електростанція для дому

Встановлена сонячна електростанція потужністю 15 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

сонячна електростанція для дому

Сонячна електростанція потужністю 15 кВт дасть змогу виробити 15 278,47 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

сонячна електростанція для дому

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано монокристалічні сонячні панелі Canadian Solar CS6K—310MS 51 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги Fronius Symo 15.0-3-M.

сонячна електростанція для дому

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі за вигідними цінами в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: