fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Угринові

Суспільство 10:01, 05.10, 2019

Івано-Франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 20 кВт на полікристалічних сонячних панелях Yingli Solar), що працює за «зеленим» тарифом, в Угринові Тисменицького району Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Угринові 1

Встановлена сонячна електростанція потужністю 20 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

Сонячна електростанція потужністю 20 кВт дасть змогу виробити 19 482,00 кВт*год електроенергії протязі року роботи для умов Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 20 кВт встановлено в Угринові

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано полікристалічні сонячні батареї Yingli Solar YGE280W P – 72 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги ACRUX-20K-DM.

трьохфазний мережевий сонячний інвертор напруги ACRUX-20K-DM

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі за вигідними цінами в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: