fbpx

Специфіка навчання в автошколі

Суспільство 12:08, 11.02, 2020

Особистий транспорт сьогодні відкриває перед нами безліч можливостей. З власним авто людина може швидко та безпечно дістатися до потрібного місця і вирішити багато різних проблем. Чого не скажеш про громадський транспорт, пересування яким не завжди гарантує комфорт та безпеку.

Та наявність власного автомобіля ще не робить вас водієм. Щоб здобути теоретичні та практичні знання і стати хорошим водієм, потрібно пройти навчання у спеціальній школі та закріпити здобуті знання на практиці.

Якщо ви в пошуках хорошої школи водіння та хочете отримати якісні знання – скористайтесь послугами компанії Stolica. Портал «Автошколи столиці» допоможе відшукати найбільш оптимальний варіант для навчання водінню.

Специфіка навчання в автошколі 1

В чому полягає особливість процесу навчання в автошколі?

Заняття в автошколі допоможуть здобути знання, необхідні майбутньому водієві, та освоїти навички водіння. Такі заняття, як правило, складаються з двох етапів: теоретичної частини та практичної.

Теоретична частина передбачає вивчення будови автомобіля. Вам також потрібно буде освоїти правила дорожнього руху та познайомитися з основами теорії безпечного водіння. На теоретичних заняттях також навчають, як надавати першу медичну допомогу.

Наступний етап навчання – практичні заняття. На практичних заняттях відпрацьовують навички знань, які було здобуто в процесі освоєння теорії. Вас навчать заводити машину, гальмувати, паркуватися, перемикати швидкості та багато іншого. Різні школи пропонують безліч варіантів навчання, і ви можете обрати для себе найбільш зручний.

До чого слід бути готовим на практичних заняттях?

Кожен, хто готується стати водієм і буде проходити практику на міських дорогах, повинен поставитися до таких занять з особливою уважністю. Ви маєте можливість самостійно обрати собі інструктора для проходження практичних занять. В залежності від типу навчання вам буде надано певну кількість годин, які дозволять опанувати транспортом.

Практичні заняття відбуваються на спеціально обладнаних місцях та продовжуються на дорогах міста. Після закінчення практичної частини залишається скласти екзамени: внутрішній (у школі водіння) та екзамен в МРЕО. Якщо екзамен буде складено успішно, то ви дуже швидко отримаєте довгоочікувані права на водіння і по праву зможете називатися повноцінним водієм!

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: