fbpx

Студентка Прикарпатського університету отримала стипендію 1000 доларів США

Суспільство 19:47, 24.12, 2019

Прикарпатський університет мотивує вчитися відмінно і за це отримувати закордонні стипендії. Крім того, в рамках програми Еразмус+ К1 студенти, які володіють англійською, можуть за п’ять років свого навчання відвідати щонайменше 2-3 європейські університети, де протягом семестру будуть зараховані всі іспити, які вони там здають.

Вчора відбулося засідання стипендійної комісії, під час якого ректор університету Ігор Цепенда відзначив чергових найкращих студентів, передає пресслужба ПНУ.

«Це не тільки мотивує, а й розширює кругозір та поглиблює знання наших студентів, дає їм можливість адаптуватися в загальноєвропейській системі освіти», – зазначив ректор.

Студентка Прикарпатського університету отримала стипендію 1000 доларів США 1

Він урочисто вручив сертифікат на суму 1000 $ від Фундації Лозинських (США) студентці Педагогічного факультету Прикарпатського університету спеціальності «Соціальна робота» Лесі Мандро за найкращу магістерську роботу. Тема її роботи – “Формування «soft skills» у майбутніх соціальних педагогів”.

Під час засідання стипендійної комісії ректор університету Ігор Цепенда також привітав ще двох студенток – Наталію Коротку (Факультет філології) та Галину Тітову (Факультету туризму), які стали переможницями відбіркового конкурсу в рамках програми Еразмус+, та вручив їм сертифікати на навчання впродовж наступного семестру в університеті-партнері – Академії ім. Якуба з Парадижа в Гожуві Великопольському. Студентки, навчаючись впродовж весняного семестру 2019/2020 навчального року в Академії, отримуватимуть щомісячно стипендію в розмірі 800 євро.

Студентка Прикарпатського університету отримала стипендію 1000 доларів США 3
НА ФОТО:
????????????????????????????????????
Студентка Прикарпатського університету отримала стипендію 1000 доларів США 5
НА ФОТО:
????????????????????????????????????

Варто зазначити, що Прикарпатський національний університет також впродовж кількох років поспіль спільно з провідними університетами Республіки Польща надає можливість своїм студентам безкоштовно навчатися за магістерською програмою подвійних дипломів за 12 спеціальностями.

Нагадаємо, нещодавно 10 найкращих студентів університету із малозабезпечених сімей також отримали сертифікати в розмірі 500 $ на рік від Фундації Лозинських (США). Таку можливість студенти Прикарпатського університету мають завдяки підписаному цього року Договору між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Фундацією Лозинських (США) про надання Фундацією благодійної фінансової допомоги студентам Прикарпатського університету.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: