fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Суд звільнив від покарання посадовця Делятинського психоневрологічного інтернату, обвинуваченого у тендерних махінаціях

Суд звільнив від покарання посадовця Делятинського психоневрологічного інтернату, обвинуваченого у тендерних махінаціях

Суспільство 13:15, 01.07, 2019

Дмитро Брайляк, який зараз працює заступником директора Делятинський психоневрологічний інтернат, потрапив на лаву підсудних за те, що підписав акти виконаних робіт на реконструкцію очисних споруд до того, як підрядник виконав роботи.

У жовтні 2016 року наказом департаменту соціальної політики Івано-Франківської Дмитра Брайляка призначено на посаду виконувача обов’язків директора комунальної організації «Делятинський психоневрологічний інтернат».

Того ж року обласна рада виділила кошти на проведення ремонту очисних споруд психоневрологічного інтернату. Тендер на виконання робіт виграло ПП «Елітоптторг».

7 грудня 2016 року Брайляк підписав угоду з ПП «Елітоптторг», яке зобов’язалося до кінця року виконати роботи за 1,8 млн грн.

26 грудня 2016 року сторони підписали акти виконаних робіт на суму 890 789 грн, а наступного дня замовник перерахував ці кошти ПП «Елітоптторг». Слідство встановило, що вартість робіт завищили на 358 632,31 грн.

Обвинувачений у суді свою вину визнав. Пояснив, що підписав документи, щоб кошти, виділені на проведення ремонту, не повернулися  до бюджету. Зазначив, що він діяв виключно в інтересах психоневрологічного інтернату. Крім того, 16 січня 2017 року підрядник виконав роботи на ту суму, яку отримав.

Дмитро Брайляк запевнив, що жодного наміру привласнювати кошти він не мав. Просив суд звільнити його від призначеного покарання по амністії, оскільки в нього на утриманні є неповнолітні діти.

Надвірнянський районний суд визнав його винним за ч. 2 ст. 366 КК України – службове підроблення, а саме підроблення та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Суд призначив йому покарання – два роки позбавлення волі та 4250 гривень штрафу. Але на підставі п. «в» ст. 1 Закону України «Про амністію у 2016 році» звільнив його від призначеного покарання.

Підсудний має заплатити 3140,2 грн за проведення експертизи.

Зараз Дмитро Брайляк працює заступником директора Делятинського психоневрологічного інтернату.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: