fbpx

Сич у столиці презентував монографію про націоналізм

Суспільство 19:21, 09.12, 2019

Голова Івано-Франківської обласної ради, заступник голови партії ВО “Свобода” з ідеологічних питань Олександр Сич презентував свою монографію “Соціально-консервативний націоналізм” у Києві однопартійцям.

На етапі розбудови Української держави потрібно послуговуватися ідеями соціально-консервативного націоналізму, наголосив під час презентації автор.

“В сучасних умовах націоналізм має бути не стільки революційний, як на етапі визволення, скільки конструктивним і державотворчим. Бо самі націоналісти ще на зорі становлення ОУН стверджували, що становлення Української держави буде проходити в три етапи: визволення, становлення і закріплення. Етап визволення минувся, почався державницький етап. Закономірно, що на етапі визволення потенціал націоналізму був спрямований в революційне русло. Але коли ми перейшли в державницький етап, то цю потужну революційну енергію треба переспрямувати в конструктивне державницьке русло”, – підкреслив Олександр Сич.

Директор центру “Українські студії стратегічних досліджень” Юрій Сиротюк відзначив цінність монографії.

“Є величезний інтерес до націоналізму. Якщо ввести індекс англомовних книг по націоналізму, наприклад в Америці, то щороку виходять десятки багатотомних праць цієї тематики. На жаль, Україна як постколоніальна країна відстає в цьому плані. Ми не бачимо ані ренесансу націоналізму при  владі, ані численних досліджень з націоналізму”, – зауважив Юрій Сиротюк.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: