fbpx

"Тепле місто" оголосило переможців весняної хвилі ґрантів

Суспільство 12:31, 17.03, 2021

На зимову хвилю ґрантової програми, яка тривала з 28 січня до 28 лютого, подалося 24 проєкти. 13 березня відбувся ІІ тур оцінювання проєктів, які увійшли в шорт-лист ґрантового конкурсу.

За перемогу в категорії “20 тис. грн” змагалось 19 команд, у “категорії  10 тис. грн” — 5 команд. Шляхом інтерв’ювання команд та довгих обговорень комісія обрала 6 команд, ідеї яких будуть підтримані та втілені вже незабаром в Івано-Франківську. 

Фінансування отримають 6 команд в категорії “20 тис. грн” на загальну суму 119 860 гривень. Фонд програми сформовано з внесків бізнес-спільноти платформи “Тепле Місто”, а також за підтримки організації National Endowment for Democracy.

Переможці весняної хвилі програми:

  1. “Освітній простір в Івано-Франківському краєзнавчому музеї” – ініціативна група ІФКМ.

Сума фінансування: 20 000 грн.

Тематичний напрям: прогресивна освіта.

Команда має на меті створити освітній мультимедійний простір в експозиційних залах музею для проведення інтерактивних уроків, тематичних переглядів документальних та художніх фільмів, організації майстер-класів та різноманітних воркшопів для відвідувачів музею (зокрема, учнів та студентів). За кошти ґранту буде придбано безкаркасний проєктор та крісла-пуфи.

  1.  “Простір екосвідомих людей” – проєкт ГО “Гірський рятувальний центр”.

Сума фінансування: 19 900 грн.

Тематичний напрям: екологія та енергоефективність.

Метою проєкту є створення креативного простору для екосвідомих людей в Івано-Франківську задля активізації громадських екоініціатив, посилення уваги до збереження природи, підвищення рівня екологічної свідомості місцевого населення та запровадження практики та переробки ТПВ.

  1. “Будь помітний! Збережи життя!” (третя хвиля) – ідея ГО “Центр економічного та соціального розвитку “Меркурій”.

Сума фінансування: 19 960 грн.

Тематичний напрям: стала мобільність.

Команда прагне за допомогою роз’яснювальної роботи зменшити кількість аварій та дорожнього травматизму в місті за участю пішоходів та велосипедистів. Проєкт базуватиметься на низці активностей, зокрема: розробці і виготовленню екосумок та легкого рюкзака зі світловідбиваючими елементами; проведенню заходів, спрямованих на популяризацію та усвідомлення необхідності щоденного використання речей зі світловідбиваючими властивостями серед мешканців міста за участі представників патрульної поліції.

  1. Виставка “Болото” – проєкт Ініціативи центру сучасного мистецтва.

Сума фінансування: 20 000 грн.

Тематичний напрям: сучасне мистецтво.

Організація виставки сприятиме послідовному впровадженню практик сучасного мистецтва в міський простір, активізуватиме мистецький процес, стане спробою налагодити співпрацю приватних і державних інституцій міста.

  1. “Вдома у БА і Ді” – ідея ГО “Ба і Ді Клуб”.

Сума фінансування: 20 000 грн.

Тематичний напрям: розвиток прогресивного підприємництва.

Кошти ґранту допоможуть команді створити умови для взаємодії людей віком 45+ та дітей віком від 2 до 10 років шляхом організації фізичного простору/хабу «Вдома у БА І ДІ» (соціальна дитяча кімната + осередок Ba&Di Club) в одному з мікрорайонів Івано-Франківська.

  1. Raspberry Pi – проєкт колаборацій ГО «Академія новітніх технологій» та ГО “Інститут неформальної освіти”.

Сума фінансування: 20 000 грн.

Тематичний напрям: прогресивна освіта.

Проєкт націлений ознайомити дітей із можливостями конструювання пристроїв на основі одноплатного комп’ютера Raspberry Pi.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: