fbpx

"Тепле Місто" оголосило зимову хвилю малих грантів – чекають заявки

Суспільство 08:35, 29.08, 2019

Програма «Малі Ґранти Теплого Міста» оголошує старт зимової хвилі ґрантової програми та пропонує отримати до 20 тисяч гривень на втілення ідей, спрямованих на розвиток Івано-Франківська.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати ґрантову заявку до 26 вересня, інформує Христина Магас, координаторка програми “Малі гранти Теплого Міста”.

Обов’язкова умова – проєкт має бути реалізований в Івано-Франківську. Та має відповідати одному з семи тематичних напрямів:

– прогресивна освіта;

– розвиток прогресивного підприємництва;

– мистецтво;

– стала мобільність;

– екологія та енергоефективність;

– гарячий спорт;

– міський простір.

Програма «Малі Ґранти Теплого Міста» з вересня 2015 року підтримала 52 різні проєкти, які змінюють освіту, мистецтво, спорт та екологію в Івано-Франківську. 

Ґрантовий фонд програми формується з внесків бізнес-спільноти «Теплого Міста» і складає 80 000 грн на одну хвилю. Максимальна сума, яку команда може отримати для реалізації власної ідеї, – 20 000 грн. Автори проєкту повинні бути готові забезпечити проєкт власним внеском або співфінансуванням на суму, не менш як 10% від загального бюджету заявки.

Оцінювання конкурсних проєктів проводить незалежна експертна комісія, яка формується окремо під кожну хвилю програми. Окрім фінансової підтримки, «Тепле Місто» також надає переможцям організаційну допомогу.

Нагадаємо, переможцями літньої хвилі малих грантів від “Теплого міста” стали мистецький благодійний проєкт “На Шапку”, Курс української мови від платформи НульОдин, “Районизація” – цикл публікацій про райони Франківська та конференція TEDxIvanoFrankivsk.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: