fbpx

ТОП-5 причин інвестувати у срібні монети України

Суспільство 11:01, 24.04, 2024

Коли йдеться про інвестиції в дорогоцінні метали, зазвичай насамперед згадують золото. При цьому, якщо розглянути питання докладніше, то виявиться, що інвестиції в срібло, а особливо срібні монети, можуть виявитися набагато вигіднішими. Тож радимо розглянути можливість купити срібні монети України на Monitex. Там ви знайдете широкий вибір ювілейних та інвестиційних монет, які можна замовити з доставкою до будь-якого регіону України. Про причини для здійснення такої покупки ми розповімо у нашій статті.

срібні монети України

Чому варто інвестувати у срібні монети України?

Якщо ви розглядаєте різні варіанти інвестування коштів, зверніть увагу на можливість купити монетки зі срібла, які випускає Національний банк України. На це є кілька причин:

  1. Фізичний актив – фізичні інвестиції є найбільш надійними, оскільки ви не втратите ключа від криптогаманця і не пошкодите паперових акцій.
  2. Вартість – срібло набагато дешевше за золото, при цьому курс цього металу зростає вищими темпами.
  3. Цінність – кількість срібла у світі зменшується, що означатиме швидке зростання цін на вироби з цього дорогоцінного металу.
  4. Предмет колекціонування – варто розуміти, що монети цінуються набагато вище злитків тієї ж маси, оскільки є предметом колекціонування нумізматів і їхня цінність визначається не лише вагою та пробою, а й рідкісністю тиражу.
  5. Українські монети в ціні – монетний двір України займає провідні позиції у світі завдяки високій якості карбування та різноманітності сюжетів на монетках, що робить їх привабливим об’єктом для капіталовкладення.

Також варто розуміти, що пропозиція срібла незабаром знизиться, тому зараз ідеальний час, щоб інвестувати в нього.

Що ще потрібно знати про купівлю срібних монет України?

Варто розуміти, що срібло – це довгостроковий актив. Поспіх не тільки не дозволить отримати бажаної вигоди, а у разі продажу інвестиційних монет у банку ви ще втратите на різниці курсу.

Ще один важливий нюанс: банки завищують вартість срібних монеток при продажу і занижують під час покупки. Саме тому варто розглянути варіант замовлення екземплярів в інших компаній. На сайті monitex.com.ua ви знайдете широкий вибір срібних монет України, які поповнять вашу колекцію та стануть об’єктом вигідного інвестування коштів. Також тут ви зможете продати свої екземпляри або оцінити їхню вартість. Для отримання більш детальної інформації зверніться до онлайн-менеджера компанії.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: