fbpx

Тріщини на мості по вулиці Незалежності залили відром бітуму

Суспільство 17:19, 27.11, 2019

Міст на Незалежності в Івано-Франківську, на якому кілька днів тому з’явилися тріщини, обстежать за 300 тисяч гривень. Поки що тріщини залили бітумом.

Про це повідомив директор КП «Муніципальна дорожня компанія» (МДК) Віталій Бурко.

«Визначною подією для нашого міста впродовж останніх днів стало те, що “міст тріс”. Це викликало жваве обговорення серед мешканців, а особливо в середовищі “авторитетних фахівців широкого профілю”. Так от – візуальний огляд не виявив критичних пошкоджень конструкції мосту. Тріщини утворилися на асфальтобетонному покритті чітко по лініях деформаційних швів, які розширилися під впливом мінусових температур. Чому так сталося? Та тому, що ніхто ті шви не ремонтував, принаймні за роки Незалежності України. А це треба робити бодай раз на 10 років. Робота ця складна і дороговартісна. Звичайно, ми не є фахівцями по мостах, тому укладаємо угоду на обстеження шляхопроводу, яке остаточно встановить, в якому стані конструкційні елементи, в тому числі і деформаційні шви, і якого саме ремонту вони потребують. За що підрядній організації і буде проплачено тих 300 тис., що виділив бюджет і які ми, ще навіть не отримавши, а “вже вкрали і матеріали списали”, як пишуть деякі “експерти”», – каже Бурко.

За його словами, наразі працівники “МДК” залили тріщини гарячим бітумом, щоб туди не попадали сміття і вода.

«Це не нанесло бюджету непоправимої шкоди, оскільки потратили відро бітуму і годину роботи. Цю операцію будемо проводити по мірі необхідності до початку ремонтних робіт. А поки що чекаємо результатів обстеження», – підсумовує Бурко.

Тріщини на мості по вулиці Незалежності залили відром бітуму 1

Як писав КУРС, тріщина через все полотно шляхопроводу з’явилася в обід 25 листопада. Того ж дня на міст виїхали посадовці міськвиконкому та заявили, що загрози немає і рух транспорту перекривати не потрібно.

Тріщини на мості по вулиці Незалежності залили відром бітуму 3

У той же час перший заступник міського голови Микола Вітенко звернувся до поліції щодо обмеження руху вантажного транспорту (понад 24 тонни).

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: