fbpx

Три проєкти та підтримка батальйонів Прикарпаття: Urban Space 100 закрив літній ґрантовий сезон

Суспільство 18:20, 03.08, 2022

Днями громадський ресторан Urban Space 100 у Франківську обрав переможців конкурсу літнього ґрантового сезону.

“Відбулися 31-ші Загальні Збори співзасновників Urban Space 100. Вибір, кого підтримати, завжди непростий. Цього сезону Urban Space 100 мав зреагувати і на виклики війни”, – прокоментували вибір на сторінці ресторану у фейсбуці.

Проєкти-переможці такі:

TPC — Tactical preparation of civilians (Тактична підготовка для цивільних) — 27 000 грн; Порт Франківськ

Воєнний сезон на Urban Space Radio — 59 800 грн;

Міжнародний фестиваль короткого метра 4:3 int’l short film festival — 47 200 грн.

320 000 грн, решту ґрантовго фонду, Urban Space 100 передає координаційному центру Save Ukraine Now на підтримку батальйонів Прикарпаття на передовій.

TPC: Tactical preparation of civilians

Організатори планують провести курси підготовки цивільного населення до служби в армії та протистояння агресору. Це програми з фізичної та бойової підготовки, спецзв’язку та кібербезпеки, базовий курс з тактичної медицини, основи технік.

Воєнний сезон на Urban Space Radio

З початком повномасштабної війни Urban Space Radio змінило фокус у формуванні програмної сітки. Команда медіа долучилась до ініціативи аудіожурналістів України задля створення подкасту, який документує війну, “UA: THE DAY THAT WE SURVIVED”. Це англомовний подкаст, що розповідає іноземному слухачеві історії українців під час вторгнення росії.

Паралельно з англомовною версією існує адаптований варіант подкасту українською – «Ще один день». В ньому люди діляться історіями, які надихають жити та продовжувати боротьбу. Повні записи історій команда передає медіаархіву Центру міської історії Центрально-Східної Європи (Львів).

Міжнародний фестиваль короткого метра 4:3

Кінотеатри Івано-Франківська не демонструють авторське кіно. Мета фестивалю – зробити незалежні фільми більш помітними та підтримати діячів культури. Проєкт є єдиним у світі конкурсним фестивалем з присвятою формату 4:3.

Це вже другий фестиваль короткого метра. Цього року він відбудеться 15 –18 вересня.

Окрім показів, організатори планують серію публічних лекцій, дискусій та воркшопів від запрошених експертів та експерток.

Ґрантовий фонд цього разу склав понад 400 000 гривень – це 80% чистого прибутку ресторану за II квартал 2022 року. Фінансування отримали три проєкти на загальну суму 134 000 грн.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: