fbpx

У 5 поліклініках Франківська скорочують лікарів – медики звернулись до Марцінківа

Суспільство 16:20, 14.06, 2021

В Івано-Франківську в середовищі медиків назріває скандал. Комунальне підприємство “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги” попередило про скорочення лікарів у поліклініках міста. Медики обурені.

Про ситуацію повідомив “Орден медико-правової допомоги” – громадська організація, яка захищає інтереси медичних працівників.

“КНП “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги” звільняє у зв’язку зі скороченням близько 200 лікарів. Більш зрозумілими словами, у наших п’яти міських поліклініках стане на 200 лікарів менше. Під скорочення потрапили кардіологи, неврологи, офтальмологи і т.д. Одночасно лікарям пропонують перевестися на посаду молодшої медичної сестри з окладом 6 тис. грн. Виходить, що нашому КНП «ЦПМКДД» не потрібно 200 кваліфікованих лікарів, але 200 санітарок – це ок”, – пишуть медики.

Лікарі об’єдналися для того, щоб спільно відстояти свої робочі місця, та вже направили скарги на директорку КНП «ЦПМКДД» до міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка та міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

У 5 поліклініках Франківська скорочують лікарів – медики звернулись до Марцінківа 1

Цьому посту передувала історія про те, як в Івано-Франківську в комунальному закладі охорони здоров’я у поліклініці №1 скоротили лікарку та одразу ж запропонували їй посаду молодшої медсестри.

“Документом, який ми прикріпили до допису, “директорка” повідомляє Ольгу Ярославівну, що у зв’язку зі скороченням її звільняють з посади (УВАГА) лікаря-офтальмолога, але одночасно (і, мабуть, великодушно) пропонують переведення на посаду молодшої медичної сестри”, – пише Орден медико-правової допомоги.

У 5 поліклініках Франківська скорочують лікарів – медики звернулись до Марцінківа 2

Медики нарікають, що їм ніхто не пояснює причини скорочення, сама директорка Центру ще від 1 квітня 2020 року відмовляється зустрітися із лікарями, щоб обговорити плани роботи вторинної ланки. Також їх не ознайомлюють із наказом №245 від 02.06.2021. А ще медики скаржаться на те, що дії директорки принижують їхню гідність.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: