fbpx

У Богородчанській ЦРЛ збільшили кількість реанімаційних ліжок - усі зайняті

Здоров'я 18:47, 03.03, 2021

З 22 лютого Богородчанська центральна районна лікарня перепрофільована з багатопрофільної на монопрофільну, що спеціалізується на лікуванні коронавірусу, з 250 ліжко-місцями. Нині в лікарні 182 хворих, їх кількість зростає.

Крім того, на території Богородчанської ЦРЛ розгорнуто мобільний шпиталь на 120 ліжок.

КУРС писав, що чотири модулі мобільного госпіталю у Богородчанах розгорнули за одну ніч

“Хворі поступають із середньою і важкою патологіями. З 6 до 10 збільшили кількість реанімаційних ліжок, усі вони зайняті. До нас уже поступають складні. Можу сказати, що зараз більше важких хворих, ніж було у нас раніше. Майже усі наші хворі тепер потребують або тимчасової кисневої терапії, або постійної. Таких пацієнтів близько 80%”, – розповів гендиректор Богородчанської ЦРЛ Іван Коляджин.

За словами Коляджина, спочатку хворими заповнять лікарню, а потім відкриють мобільний шпиталь, інформує Главком. “Цей шпиталь є великою допомогою. Сьогодні там ще немає пацієнтів, але він повністю готовий їх приймати”, – каже гендиректор ЦРЛ.

Мобільний госпіталь ДСНС у Богородчанах оснащений п’ятьма апаратами штучної вентиляції легень. Біля кожного ліжка – кисневий концентратор, монітор для спостереження за пацієнтом. При розгортанні мобільного шпиталю виникли проблеми з лікарями-анестезіологами – бракувало спеціалістів цього профілю.

“Ми вирішили цю проблему за рахунок медичного університету. Залучили анестезіологів, які ведуть лікувально-діагностичні процеси. Їх прийняли до нас як сумісників, які працюють разом у бригаді з іншими медиками”, – пояснив Іван Коляджин.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: