fbpx

У браконьєрській сітці на Дністрі знайшли червонокнижну марену

Суспільство 10:55, 26.03, 2020

Вчора рейдова група івано-франківського рибпатруля здійснила рибоохоронний рейд на річці Дністер.

Поблизу с. Кутище Тлумацького району за допомогою тралювання в акваторії Дністра виявили сім ліскових сіток завдовжки 150 метрів.

У сітках виявлено два раки довгопалі та одну марену звичайну. Улов відпустили, повідомляє КУРС із посиланням на Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

У браконьєрській сітці на Дністрі знайшли червонокнижну марену 1
У браконьєрській сітці на Дністрі знайшли червонокнижну марену 2
У браконьєрській сітці на Дністрі знайшли червонокнижну марену 3

Складено акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

Довідкова інформація:

Розрахунок за незаконне добування марени звичайної здійснювався відповідно до постанови КМУ від 07.11.2012 №1030 «Про розмір компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України, а також за знищення чи погіршення середовища їх перебування (зростання)» компенсація за одну виловлену особину марени звичайної становить 330 грн.

Розрахунок збитків за незаконне добування рака довгопалого здійснювався відповідно до Постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 “Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів”, компенсація за одну незаконно виловлену особину рака довгопалого становить 25,5 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: