fbpx

У Бурштині, Татарові та Яблуниці незабаром розпочнуть мовлення місцеві радіостанції

Суспільство 12:55, 01.02, 2022

2021 рік став активним для телерадіоорганізацій Прикарпаття. Чотири конкурси на мовлення, що відбулись наприкінці минулого року, значно покращать ситуацію з покриттям області сигналами радіо- та цифрового телевізійного мовлення. Про це йдеться у звіті представника Національної ради в Івано-Франківській області Ігоря Маслова.

Вперше в обласному центрі будуть в ефірі три програми Суспільного радіомовника. А в Бурштині, Татарові та Яблуниці незабаром розпочнуть мовлення місцеві радіостанції. Всі телекомпанії області, які мають ліцензії на аналогове телевізійне мовлення, наприкінці 2021 року отримали ліцензії на багатоканальне (цифрове) мовлення.

У Бурштині, Татарові та Яблуниці незабаром розпочнуть мовлення місцеві радіостанції 1

Як зазначає у своєму звіті Ігор Маслов, радіостанції Івано-Франківської області значно перевищують встановлені Законом України квоти на кількість україномовних пісень та українську мову ведення передач. Середній показник в Івано-Франківській області по україномовних піснях складає 76%, а по мові ведення передач – 98%. Відповідно, Івано-Франківська область за цими показниками у трійці лідерів по країні.

Загалом, за 2021 рік було проведено 500 моніторингів, за результатами яких зафіксовано 28 ознак порушення норм чинного законодавства та недотримання умов ліцензії, було ініційовано та проведено 2 позапланові перевірки ліцензіатів області.

Зі звітом можна ознайомитися на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за адресою https://www.nrada.gov.ua/reports/ у розділі «Звіти».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: