fbpx

У Бурштинському водосховищі насиплють штучний острів – для птахів

Суспільство 13:19, 19.11, 2019

Штучний острів для зимуючих птахів у водосховищі Бурштинської ТЕС спорудять в рамках міжнародного проєкту.

Про це в мережі повідомив заступник директора Галицького НПП Володимир Бучко. Спорудження острова буде проводитися під координацією ГО Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи

“Найбільшою проблемою для більшості гідрофільних (особливо рідкісних) птахів є брак біотопів, безпечних для гніздування та виведення потомства. Найефективніше вирішення цієї проблеми – спорудження штучних островів. Значна частина водоплавних та навколоводних птахів гніздиться виключно на островах”, – обґрунтовує проєкт Володимир Бучко.

Планують спорудження штучного острова для гніздування птахів на Бурштинському водосховищі, яке є водно-болотяним угіддям міжнародного значення і входить до складу Галицький національний природний парк.

Острів будуватимуть поблизу оглядової орнітологічної вежі, це околиці села Користовичі.

Будівельний матеріал для острова буде придбаний за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПАТ “Концерн Галнафтогаз” в рамках проєкту «Еко-туризм – шлях до збереження природного різноманіття в місцевих карпатських громадах», що реалізовує громадська організація “Еко-Галич” у партнерстві із ЗУОТ, АМЕР Прикарпаття та Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”.

Для будівельних робіт в акваторії Бурштинського водосховища Галицький НПП шукає волонтерів. Зголошуватися просили до Володимира Бучка.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: