fbpx

У Долині створили Центр розвитку туризму

Суспільство 12:20, 08.02, 2021

У рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС) на базі Долинського краєзнавчого музею Тетяни і Омеляна Антоновичів «Бойківщина» створено «Центр розвитку туризму Долинщини». Про це повідомили в управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА.

Центр створено з метою розвитку інфраструктури малого і середнього бізнесу у сфері туристичного обслуговування, а також підвищення компетентності та поінформованості зацікавлених суб’єктів господарювання на території Долинського субрегіону.

Відтепер гості Долинщини можуть відвідати демонстраційно-дегустаційний зал та магазин сувенірної продукції, де кожен охочий може не тільки роздивитись експонати, але й покуштувати місцеву екопродукцію ягідництва, бджільництва і сироваріння. Також в Центрі облаштовано простір для маломобільних груп населення.

У рамках реалізації проєкту проведено тренінги з покращення якості туристичного обслуговування з метою підвищення рівня знань у сферах маркетингу, брендування, особливостей міжособистісної та онлайн-комунікації, побудови пропозиції для різних категорій туристів, курси екскурсоводів, тримісячні курси англійської мови.

Проєкт реалізовано за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС). Проєкт ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: