fbpx

У дитячій лікарні Франківська відкриють спецвідділення для хворих на COVID-19

Суспільство 16:16, 29.10, 2020

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що в місті вишукують резерви, щоб розгорнути додаткові місця для хворих на коронавірус.

Про це мер Франківська поінформував на своїй сторінці в мережі.

“У дитячій лікарні теж відкриємо терапевтичне відділення для хворих на ковід. У наступний четвер будемо шукати ще додаткові місця для розміщення пацієнтів з коронавірусом. Говорив з владою області – вони теж шукають, де можна розмістити пацієнтів.

Ситуація погіршується не лише в нашому місті, але й в Україні та цілому світі. Ми маємо бути готові до цього, і для нас важливо, щоб медицина була готовою. Тому будемо задіювати всі допоміжні приміщення, які можливо використати й де можна покласти людей та забезпечити якісні медичні послуги. Треба максимально ущільнитися», – повідомив Марцінків.

Відділення для коронавірусних хворих у дитячій лікарні Франківська буде обладнано кисневим устаткуванням.

Також мер заспокоїв франківців, що пологовий не закривається.

КУРС писав, що у Франківську для хворих на COVID-19 віддають корпус пологового на 200 ліжок

“Мав бесіду з частиною персоналу пологового, і ми ухвалили рішення відкрити тут терапію для ковідних хворих. Мова про гінекологічне відділення, яке має окремий вхід і яке НЕ надає (і НЕ надавало) послуг породіллям”, – уточнив мер Марцінків.

Наагадаємо, Марцінків просить департамент освіти та науки переглянути формат навчання у школах міста. І вже з понеділка перевести 5-11 клас на дистанційне навчання.

“Проситиму поліцію сприяти закриттю нічних клубів та закладів, робота яких не є необхідною, зважаючи на ситуацію. Очікуємо рішення Державної комісії з надзвичайних ситуацій. Засідання буде завтра, і, можливо, на рівні держави буде впроваджено ще якісь заходи безпеки”, – додав він.

Нагадуємо, в Івано-Франківську заповнені всі лікарняні ліжка для хворих з коронавірусом. Це при тому, що в місті госпіталізують людей винятково з високою температурою і підтвердженою пневмонією, тобто у важкому і середньо важкому станах.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: