fbpx

У дитячій лікарні Франківська відкрили палати покращеного планування

Суспільство 16:54, 19.11, 2019

Сьогодні відкрили сучасні палати покращеного типу у міській дитячій клінічній лікарні з холодильником, мікрохвильовкою, телевізором та власним санвузлом. Їх облаштували у кабінетах, що раніше належали кафедрі медичного університету.

Як пояснила головний лікар Ольга Бойчук, приміщення авдиторій були доволі занедбаними. Тож робіт довелося провести чимало. Ремонт виконали за кошти, вилучені закладом. Також цим коштом закупили побутову техніку. Залучили також спонсорські кошти на придбання меблів. Купили також дитячі іграшки та розвиваючі ігри.

«Лікарня не має асоціюватися в дітей виключно із закладом, де проводяться якісь медичні маніпуляції. Хочеться аби вони себе почували затишно. Щоб створити умови, максимально  наближені до домашніх. Особливістю цих палат є наявність мікрохвильової печі та холодильника – для зручності батьків. Діти ж зможуть подивитися мультфільми чи фільм, адже є телевізор», – наголосила Ольга Бойчук.

Міський голова Руслан Марцінків зауважив, що чимало уваги зосереджено саме на ремонтах медичних закладів.  «Багато вже зроблено у цій лікарні. Це і відремонтовані соматичні відділення, інфекційне відділення, відкритий катамнестичний кабінет, приймальний покій. Загалом, стараємося проводити не тільки ремонти для ремонту, але й планувати палати та відділення так, щоб створити максимально комфортні умови і для пацієнтів, і для лікарів», – пояснив Марцінків.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: