fbpx

В ОКЛ втретє проведуть безоплатні пластичні операції на обличчі та шиї

Суспільство 13:50, 24.07, 2023

У жовтні в Івано-Франківську обласну клінічну лікарню втретє приїжджає медична місія Face the future — американські та канадійські лицеві пластичні хірурги разом із українськими лікарями проводитимуть реконструктивні операції на обличчі та шиї.

Для українських пацієнтів з вибуховими травмами та пораненнями послуга безоплатна. Наразі відкрили можливість подавати заявки, інформують на сторінці Пацієнти України у фейсбуці.

Координаторка місії — лікар-отоларинголог Івано-Франківської обласної клінічної лікарні та кандидат медичних наук Наталія Комашко.

В ОКЛ втретє проведуть безоплатні пластичні операції на обличчі та шиї 1
Наталія Комашко – в центрі

Якщо ви або ваші близькі маєте травму голови, обличчя чи шиї і хочете, щоб вас прооперували лікарі з місії Face the future, заповніть цю анкету. Після заповнення заявки протягом наступних кількох днів з вами зв’яжуться для уточнення деталей, повідомили алгоритм заявки.

Безоплатні пластичні операції на обличчі та шиї за участі іноземних лікарів проводитимуться в Україні не вперше. Зокрема, у вересні 2022-го та березні 2023-го вже відбулися дві місії західних лікарів на базі Івано-Франківської обласної клінічної лікарні. Загалом було прооперовано 62 пацієнта.

“Щаслива поділитися новим і, безперечно, вдалим досвідом! Моя перша реконструкція носа як третій етап сумісної роботи великої українсько-американсько-канадійської команди! 1-й етап ми провели під час місії з іноземними колегами у березні, 2-й самостійно в травні. Навчаємось, навчаємо та наполегливо працюємо для досягнення найкращих результатів!” – поділилася Наталія Комашко.

“Реконструктивна операція на носі, третій етап, після вибухової травми – хірурги відділення мікрохірургії ЛОР-органів, КНП “Івано-Франківська обласна лікарня Івано-Франківської обласної ради”, Наталія Комашко, Олександр Тітов і Марія Родя“, – виклав фото франківець Юрій Рильчук.

Гуманітарна програма створена у співпраці з благодійним проєктом Still Strong, Razom for Ukraine, Метінвест, Українська асоціація ендоскопічної хірургії голови та шиї, Face the Future foundation.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: