fbpx

У франківському дитсадку "Струмочок" відкрили першу ресурсну кімнату

Суспільство 19:50, 29.09, 2020

Новий куточок для вихованців облаштували в дитячому садочку №12 «Струмочок».

Це місце, де діти мають змогу зняти напругу, розслабитися та попрактикуватися у цікавих заняттях. А допомагають у цьому ряд підручних інструментів: від кінетичного піску до сухого басейну з кольоровими кульками.

У франківському дитсадку "Струмочок" відкрили першу ресурсну кімнату 1

Практична психологиня Ірина Лойовська розповідає, що ідея з облаштування інклюзивно-ресурсної кімнати з’явилася спонтанно, але продиктована необхідністю, пише Галка. Тут займаються дітки з інклюзивних та звичайних груп, є групові та індивідуальні заняття. Дуже корисною, за словами педагога, ця кімната є для наймолодших – вихованців ясельних груп. З кожною із них проводять по 2 заняття у тиждень.

У франківському дитсадку "Струмочок" відкрили першу ресурсну кімнату 2

«Тут є кінетичний пісок, який допомагає зняти психологічну напругу, а ще сприяє розвитку дрібної моторики. Також є юнгіанська пісочниця, де ми займаємося з дітками. Досить цікавим є малювання на оргсклі. А улюбленим місцем для дітей є сухий басейн з кольоровими кульками. Бо, окрім того, що це весело, він допомагає зняти напругу з усіх груп м’язів. Також своєрідним експериментом став басейн з підсвіткою та кольоровим піском», –  наголошує психологиня.

У франківському дитсадку "Струмочок" відкрили першу ресурсну кімнату 3

Директор департаменту освіти Ігор Максимчук запевняє, що подібні кабінети повинні бути у кожному закладі. Адже інклюзія активно розвивається. У важливості цього кабінету переконана й завідувачка закладу Валентина Гриджук. Вона наголошує, що у садку – 3 інклюзивні групи. Саме для них цей куточок – необхідність.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: