fbpx

У франківському ліцеї облаштовують два укриття для понад 1000 учнів

Суспільство 20:29, 25.07, 2023

В ліцеї №20 Івано-Франківська, де навчаються приблизно 1200 учнів, до початку нового навчального року облаштують два укриття.

В приміщеннях залили підлогу, провели світло і замінили трубопроводи. Оновлені укриття зможуть вмістити більш як 1000 учнів, розповів Суспільному директор закладу Дмитро Скиданчук.

З його слів, зараз обладнують туалети та умивальники. А невдовзі майстри пофарбують підлогу й стіни та змайструють і поставлять лавки. Це укриття вміщує приблизно 700 людей.

“У нашій школі вже на 1 вересня будуть два великі укриття на доброму рівні, і більш як тисяча учнів зможуть тут одночасно перебувати та вчитися очно”, — каже Дмитро Скиданчук.

В іншому укритті майстри залили підлогу, провели світло, пофарбували стелю і стіни, поставили лавки та облаштували додатковий вхід, розповідає підрядник робіт і голова батьківського комітету Петро Славенюк.

За його словами, у цьому приміщенні ще пофарбують підлогу, вмонтують туалети й умивальники, а також розмалюють стіни. В укритті зможуть одночасно перебувати приблизно 500 учнів 1-5 класів.

На збільшення сховищ загальною площею 1 200 м² ліцей отримав 480 тис. грн у межах проєкту “Бюджет участі”, каже Петро Славенюк. Однак, додає, цих грошей не вистачає, тому з ремонтом допомагають батьки учнів та вчителі.

“У нас дуже інтенсивно долучаються батьки. Вони розуміють, що потрібно відходити від онлайн-навчання. Потрібно, щоб уся школа навчалася очно, бо онлайн-навчання не є повноцінним. Тому всі долучаються, хто чим може: хтось роботою, хтось — грошима”, — каже Петро Славенюк.

У франківському ліцеї облаштовують два укриття для понад 1000 учнів 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: