fbpx

У Франківському медуніверситеті першокурсників урочисто посвятили в студенти

Суспільство 16:33, 31.08, 2021

У вівторок, 31 серпня, на площі фортечної галереї Бастіон відбулася урочиста посвята студентів першого курсу Івано-Франківського національного медичного університету. 769 вчорашніх абітурієнтів офіційно стали студентами-медиками.

У Франківському медуніверситеті першокурсників урочисто посвятили в студенти 1

Традиційно подія відбулася за участі представників ректорату, влади, духовенства.

“Епідемічна ситуація наразі нам сприяє у проведенні такої урочистої Вченої ради. Це диво, що сьогодні ми можемо провести цю посвяту наших дорогих першокурсників. Щиро вітаємо наших нових студентів, їхніх батьків і близьких у нашій великій і дружній університетській родині!” – зазначив у вітальному слові ректор ІФНМУ професор Микола Рожко.

У Франківському медуніверситеті першокурсників урочисто посвятили в студенти 2
Студентів-першокурсників вітає ректор

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків подякував викладачам університету і, як батько студента-медика, наголосив на якості освіти, яку дає франківський медуніверситет.

Асистент кафедри оториноларингології та офтальмології з курсом хірургії голови і шиї та соліст обласної філармонії Олександр Семчук виконав студентський гімн «Gaudeamus». Студент першого курсу Станіслав Шварговський зачитав обіцянку студента-медика.

У Франківському медуніверситеті першокурсників урочисто посвятили в студенти 3

За доброю традицією цьогорічні випускники Соломія Голдищук і Олексій Петраш передали своїм молодшим колегам Марті Спасюк і Миколі Деркачу Книгу історії медичного університету, а ті в свою чергу пообіцяли не зганьбити її сторінок.

У Франківському медуніверситеті першокурсників урочисто посвятили в студенти 4

«Дорогі першокурсники! Вітаємо вас із початком нового етапу у вашому житті! — звернулася Соломія Голдищук. — Час в університеті для нас пролетів, наче одна мить. Тому цінуйте свої студентські роки, вони справді найкращі. Насолоджуйтеся ними. Намагайтеся отримати для себе якомога більше знань і вмінь, бо вони обов’язково вам знадобляться у такій нелегкій професії. Нічого не бійтеся, будьте активними, прогресивними. Попереду вас чекає справді захопливе студентське життя».

У Франківському медуніверситеті першокурсників урочисто посвятили в студенти 5

Кожен першокурсник отримав спеціальну схему розташування корпусів університету, яку підготували для них студенти-члени редакції університетської газети «Ескулап-ІФ».

У Франківському медуніверситеті першокурсників урочисто посвятили в студенти 6

По закінченні урочистої церемонії студенти розійшлися по аудиторіях, де мали свої настановчі лекції.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: