fbpx

У Франківському перинатальному центрі виходили хлопчика, який народився передчасно і був на ШВЛ

Суспільство 19:55, 09.08, 2023

Еней Радиш народився в Івано-Франківському міському перинатальному центрі 1 серпня шляхом кесаревого розтину. На 34-му тижні вагітності у його мами відійшли води. Щоби зберегти життя дитині, матуся з татом приїхали у Міський перинатальний центр (МПЦ) з села Рожнів Косівського району.    

Мати дитини Юлія Радиш розповідає, що лікарі закладу і до, і під час, і після операції постійно слухали серцебиття малюка, контролювали її стан і стан дитинки. «Лікарі робили  все, щоб мій Енейчик був живим і здоровим» – зазначає Юлія.

Народився хлопчик кволеньким, був на апараті ШВЛ і на SIPAP, а зараз перебуває у кювезі.

При народженні немовля важило 1880 г, потім його вага зменшилась до 1680 г, а тепер малюк почав набирати вагу і важить 1720 г.

Юля та Григорій проводять багато часу коло кювезу, де лежить їхній синочок, розповіли в МПЦ. Мати і батько дитини вже спокійні. Спокій та впевненість у майбутньому їхньої дитинки – це результат старань лікарів-неонатологів Міського перинатального центру та психологічна підтримка батьків.

 «Лікарі постійно підтримували мене. Казали, що все буде добре, так і є. Я бачу, як мій синочок росте, розвивається, який він вже активний. Це завдяки зусиллям лікарів. Я спочатку дуже переживала за нього. А хто би не переживав? Адже 34 тижні – надто малий термін для народження! Та лікарі мене усіляко підтримували. І я бачу, що з моїм Енейчиком вже все добре», – зауважує молода матуся.

Як тільки хлопчик набере більше як два кілограми ваги, його випишуть додому. Вдома на нього чекає старший братик Остапчик, якому 6 рочків.

У Франківському перинатальному центрі виходили хлопчика, який народився передчасно і був на ШВЛ 1
МПЦ

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: